Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Dedra
  3. EKO drogerie
  4. Koupelna & WC
  5. WC čističe
  6. BACILEX | Dezinfekční sprej | na WC sedátka & povrchy | 100 ml

BACILEX | Dezinfekční sprej | na WC sedátka & povrchy | 100 ml

Je účinný v likvidaci bakterií a virů, včetně koronaviru.Testováno státním zdravotním ústavem Praha. Dezinfekční spray na hladké povrchy BACILEX DISINFECTING SPRAY, 100 ml, s příjemnou květinovou vůní. Doporučeno pro rychlou dezinfekci různých ploch a předmětů!     je také určený pro p... celý popis
Dostupnost
do 3 dnů
69 Kč
57 Kč
bez DPH
Číslo produktu:BB0707
Kompletní specifikace
Je účinný v likvidaci bakterií a virů, včetně koronaviru.Testováno státním zdravotním ústavem Praha.


Dezinfekční spray na hladké povrchy BACILEX DISINFECTING SPRAY, 100 ml, s příjemnou květinovou vůní.

Doporučeno pro rychlou dezinfekci různých ploch a předmětů!


 






 

je také určený pro přímou postřikovou dezinfekci malých ploch, předmětů a nástrojů
je vhodný především tam, kde se očekává větší mikrobiologická kontaminace a je potřeba rychlá a účinná dezinfekce
vhodný pro profesionální i spotřebitelské použití
s příjemnou květinovou vůní






ŠIROKOSPEKTRÁLNÍ DEZINFEKCE!SCHVÁLENO PRO: domácnosti, zdravotnictví, průmysl, oblasti stravování a služeb 







Ekologie
Tento prostředek je vysoce koncentrovaný. Stačí menší množství oproti klasickým prostředkům. Neobsahuje zbytečnou vodu, která má za cíl u obyčejných výrobků ze supermarketu jen zvyšovat celkový objem tekutiny a výhodnost produktu. Díky menšímu plastovému odlehčenému obalu našeho koncentrátu šetříš životní prostředí při následném zpracování odpadových plastů. Ušetříš peníze za zbytečné nadměrné plastové obaly ředěných prostředků a jejich přepravu do supermarketu.

Díky tomu získáš jen koncetrovanou sílu, kterou skutečně potřebuješ a využiješ        
Vznikne menší množství odpadu pro následnou recyklaci plastů
Na zabalení našeho koncetrátu stačí menší obal.
Menší obal při přepravě k tobě vyprodukuje méně emisí výfukových plynů 
Zabere méně místa v domácnosti oproti klasickým nekoncentrovaným prostředkům.
Neničí bakterie v čističkách odpadních vod.










Zelený tip
Tento prostředek je:

Bez chlóru.
Bez perborátu.
Bez fosfátů.
Nikdy nebyl, není a nebude testovaný na zvířatech.










Recyklace

Obaly jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů. Prosíme, abys po spotřebování každého prostředku obal opět odevzdal(a) do tříděného odpadu dle symbolů na obalu.
Děkujeme, že i ty myslíš na ochranu životního prostředí pro budoucí generace 











Poslední kapka

Využij drogerii i kosmetiku DO POSLEDNÍ KAPKY.
Lahve od čisticích prostředků nebo kosmetiky nejprve vypláchni, roztok použij k praní, mytí nebo čistění a využij je vždy do jejich poslední kapky.
Teprve vypláchnuté lahve recykluj do plastových sběrných kontejnerů.
Ušetříš peníze a zároveň přispěješ k ochraně přírody při druhotném zpracování plastů.
Vypláchnuté lahve se prostě recyklují a zpracovávají lépe

 

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz